ליווי עסקאות

משרד עורכי דין איתי יפה – רכש מיומנות בליווי עסקאות נדל"ן, החל משלב בדיקת הנכס ואיתור המסמכים הדרושים על מנת לוודא את חוקיות הנכס והתאמתו למירשם, עבור דרך התאמת הסכם המכר ללקוח תוך שימת לב לפרטים כגון: התאמת הנכס ותכולתו לציפיות הלקוח, ההון הנזיל, גיוס ומימון העסקה, מטרות העסקה ושילוב נכון של מטרות אלו בהסכם המכר, וכלה בליווי צמוד ללקוחות לשם השלמת העסקה לשביעות רצון הצדדים ובמקרה של לקוח-רוכש עד להשלמה מהירה ככל שניתן של הליכי הרישום במירשם המתאים.בשל הנסיון הרב של המשרד, המשרד ממליץ על בעלי מקצוע נילווים כגון יועצי משכנתאות, סוכני ביטוח, אדריכלים, אשר מנסיון למדנו שהינם בעלי תודעת שירות גבוהה ומחיר הוגן וסביר. החיסכון האמיתי מתבטא בליווי הצמוד שמקבלים מהמשרד, אשר מנחה אתכם בקבלת ייעוץ מעולה ומחירים הוגנים בכל הצרכים הנילווים לעיסקה. ויכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בטווח הרחוק.
כשבוחרים עורך דין לעסקה, לא נכון להסתכל על המחיר. עורך דין טוב נמדד במקצועיות ובשירות. וכמאמר הידוע: "הזול הוא היקר".

כינוס וניהול נכסים

משרד עורכי דין – איתי יפה, בעל ניסיון בכינוס נכסים, נכסי עזבונות, מכירת נכסים אגב גירושים, פינוי שוכרים בעייתיים, מכירת נכסים בהתמחרות, והליכי גביה מדיירים ושוכרים בעייתיים.
לשם כך תמצא במשרד עורכי דין – איתי יפה, צוות שיסיר ממך את הצורך להתעסק עם החלקים המטרידים שבאחזקת נכסים, יבצע את כל הדרוש לגבייה ויפקיד לך את התשלום ישירות לחשבון.

סכסוכי שכנים

משרד עורכי דין – איתי יפה, משמש כיועץ משפטי של האגודה לתרבות הדיור במחוז חיפה והצפון ובעל נסיון עשיר בהכרת המערכת הרגישה של מארג שכנים בבית משותף או בחלקות סמוכות.
המשרד בעל ניסיון רב בייצוג כנגד שכנים בפני המקפח על רישום המקרקעין בעיקר בנושאים של פלישה לרכוש משותף, הסגת גבול במקרקעין, צווי מניעה לבניה בלתי חוקית, וצווי עשה לתשלום מיסי וועד הבית.
 
 
 
 
 

תביעות נדלן

משרד עורכי דין – איתי יפה, בעל ניסיון רב בייצוג בבתי משפט בתביעות בתחום המקרקעין. הפרות חוזים, תביעות בעלות, פינוי מושכר, חוק הגנת הדייר, בירור זכויות במקרקעין, תביעות כנגד המינהל (רשות מקרקעי ישראל – רמ"י). 
משרדנו מייצג בכל הערכאות, החל מבית משפט השלום בתביעות להפרת חוזה במקרקעין, ועד בית המשפט העליון בערעורים על תביעות בעלות. למשרד הצלחות רבות בתחומים אלה הנובעות משליטה מקיפה בדיני המקרקעין בישראל, ושילוב של יכולת רטורית עם ידע ומחקר משפטי נרחב.

צור קשר

אנא מלא את הטופס הבא או צור איתנו קשר בפייסבוק, אימייל, שיחת טלפון או לינקדין.

טלפון  : 04-6331133 (972+)
דוא"ל   : office@adv-jaffe.co.il
‏ניצנים 1, קריית ביאליק