צווי ירושה וניהול עיזבונות

לעתים חלוקת הרכוש של ההורים יכולה להפוך למשימה לא קלה בכלל, כשמדובר בנכס עם בעיות רישום או כשישנם המון יורשים ולכל אחד דעה אחרת על אופן ניהול הנכס. התהליך לא תמיד פשוט, החל מאיסוף הנתונים על הירושה ועל היורשים דרך הגשת הבקשה לרשם באופן הנכון וללא שגיאות שיכול לגרום להארכה מיותרת של התהליך לקבלת הצו, וכלה במימוש הנכסים, שיקולי מיסוי ובסוף חלוקת הנכסים בין היורשים באופן שוויוני והוגן.

לכן הדבר הנכון ביותר הוא למנות מנהל עיזבון שינהל את כל ההליך, עורך דין שיש לו ידע גם בדיני הירושות וחלוקת הירושה, וגם בדיני המקרקעין וניסיון בניהול נכסים והשאת הרווח עליהם.

הסכם חלוקת רכוש ומזונות

להתגרש בהסכמה זה חשוב וטוב, אך חשוב לא פחות להגדיר את המשך יחסי הצדדים לאחר הגירושים על מנת לשמר את האווירה הטובה ואת שיתוף הפעולה ההורי לאורך זמן. לגובה דמי מזונות ילדים חשיבות רבה מבחינת הצדדים המתגרשים. מדובר בתשלום קבוע, אשר משפיע באופן ישיר ולאורך שנים ארוכות, על רמת החיים של המשפחה לאחר הגירושין; מחד – על מצבו הכלכלי של האב המתחייב לשאת בתשלום דמי מזונות, ומאידך – על מצבו הכלכלי של ההורה המשמורן, וכן על מצבם וחינוכם של הילדים עצמם, עבורם משולמים דמי המזונות ע”י האב. גם חלוקת הרכוש חשובה לא פחות על מנת למנוע טעויות, אי הבנות ומחלוקות שיצוצו בהמשך.

כינוס נכסים בסכסוך משפחתי

משרד עורכי דין – איתי יפה, בעל ניסיון בכינוס נכסים, נכסי עזבונות, מכירת נכסים אגב גירושים, פינוי שוכרים בעייתיים, מכירת נכסים בהתמחרות, והליכי גביה מדיירים ושוכרים בעייתיים.
לשם כך תמצא במשרד עורכי דין – איתי יפה, צוות שיסיר ממך את הצורך להתעסק עם החלקים המטרידים שבאחזקת נכסים, יבצע את כל הדרוש לגבייה ויפקיד לך את התשלום ישירות לחשבון.

צור קשר

אנא מלא את הטופס הבא או צור איתנו קשר בפייסבוק, אימייל, שיחת טלפון או לינקדין.

טלפון  : 04-6331133 (972+)
דוא"ל   : office@adv-jaffe.co.il
‏ניצנים 1, קריית ביאליק