ריטיינר

במסלול זה תוכל להתאים את הליווי המשפטי לפי מידותיך לפי תשלום חודשי קבוע מראש. כאשר הפעולות המשפטיות המבוצעות ע"י המשרד מוגבלות, בהתאם לתוכנית קבועה ומוגדרת מראש.
מתאים בעיקר לעסקים שזקוקים לליווי משפטי קבוע, ומכירים את צרכי העסק והיקף הליווי המשפטי הדרוש.
ניתן לשדרג את רמת השירותים עם גדילת היקפי העבודה המשפטית. ההסכם הינו לשנה עם אפשרות הארכה לשנה נוספת.
 

ייעוץ משפטי מלווה

במסלול זה מדובר בליווי וייעוץ משפטי של עו"ד בעסק שלכם, כאשר עוה"ד מטעם המשרד מגיע לישיבות / דיונים/ אסיפות/ הרצאות/ פגישות ייעוץ, לפי בנק פגישות קבוע בחודש. עם אפשרות להוספת פגישות על בסיס לו"ז פנוי.
מתכונת זו היא כמובן היקרה ביותר, אך מתאימה לעסקים הזקוקים לליווי משפטי ברמה גבוהה ובתדירות גבוהה, עם צורך של צוות המנהלים או העובדים בהנחיה רצופה.
מסלול זה מתאים לרשתות המעסיקות הרבה עובדים, חברות בניה בשלבי היזמות והתכנון, חברות הזקוקות לגביה בשוטף, חברות לניהול נכסים, עמותות המעניקות ייעוץ משפטי לציבור במגוון תחומים וכיוצא בזה. 

הדרכת והטעמת התנהגות ארגונית

פרוייקטים לטווח זמן קצוב. מתאים לחברות הזקוקות להדרכה משפטית לצוות ההנהלה או העובדים הבכירים. המסלול כולל הרצאות, ליווי במצגות, תרגילי הכוונה וסימולציות. מתאים לרה ארגון ותהליכי מיטוב לצורך התאמת ציפיות בין דרישות החוק להתנהלות הארגון/החברה. מתאים לעמותות/חברות המעסיקות עובדים רבים, וכן לתהליכי הקמה של ארגון או מחלקה בחברה, כגון מחלקת כח אדם / שכר, מחלקת גביה, מחלקת השקעות נדל"ן וכיוצא בזה.
 
 

ייעוץ לפי שעות

במסלול זה תקבלו ייעוץ/ליווי משפטי לפי דרישה. התשלום מבוצע על פי דוח שעות שנשלח ללקוח אחת לתקופה. מתאים ללקוחות שאין להם צורך תמידי בליווי משפטי וזקוקים לליווי משפטי לטווחים קצרים מידי פעם.
 
 
 

צור קשר

אנא מלא את הטופס הבא או צור איתנו קשר בפייסבוק, אימייל, שיחת טלפון או לינקדין.

טלפון  : 04-6331133 (972+)
דוא"ל   : office@adv-jaffe.co.il
‏ניצנים 1, קריית ביאליק